Plavby na moři

Firma Jacht Servis organizuje plavby na moři pro větší i menší skupiny. K plavbě se mohou přihlásit i jednotlivci, kteří jsou připojeni k větší skupině.

Nejlepší zkušenosti s plavbami máme s Chorvatským pobřežím. Jak pro jeho členitost a zajímavost, tak pro cenovou přístupnost. Přijatelná je i doprava na vzdálenost přibližně 1000 km. Plavby jsou samozřejmě možné i v jiných lokalitách.

Plavba probíhá za účasti zkušeného kapitána. Ráz plavby může být dovolenkový, výukový pro začátečníky v jachtingu nebo sportovnějšího rázu pro zkušenější jachtaře. Vše ovšem záleží na počasí, které ze základního výukového kurzu může vytvořit velký sportovní zážitek. Kapitán vlastní licenci na provádění praktické části kapitánských zkoušek.

Plavby probíhají na plachetnicích pronajatých ve vybrané lokalitě od komerčních půjčoven. Služby spojené s pronajímáním lodí jsou ve většině případů na dobré úrovni. Půjčované lodě jsou v dobrém stavu a jejich vybavení odpovídá mezinárodní úrovni. Zázemí přístavu (mariny) nabízí jachtařům dostatečné pohodlí a komfort. Sprchy s teplou vodou, obchody, moderní platební podmínky a v neposlední řadě hlídané parkoviště.

Směr plavby a místa pro navštívení si volí posádka sama s ohledem na povětrnostní podmínky. Noční kotvení může být na divoko v některé opuštěné zátoce členitého pobřeží. Tento způsob kotvení je překrásný pro romantická srdce a nabízí perfektní zábavu pro nekomerčně laděné posádky. Zábavu lze spojit i s úžasným nočním koupáním ve fosforeskující vodě. Naopak pro milovníky nočního života lze kotvit v Marinách, které jsou opět na velmi dobré úrovni, s veškerým komfortem, a jsou vetšinou umístěny v centrech nebo poblíž pobřežních měst. (v Chorvatsku Zadar, Šibenik, Trogir, Hvar atd.) Tato města v sezóně nočním životem jen překypují.

Přihlášení OK

Momentálně nejsou žádné termíny plaveb

V případě Vašeho zájmu kontaktujte naší firmu:
JACHT SERVIS Josef Novák
Solenice 110
262 63, KAMÝK n/Vlt.
0603 54 56 51
0607 51 91 43 (pouze záznamník)
nebo e-mailem

Zajímavé odkazy
Chorvatsko 2000 - Plavba uskutečněná na podzim roku 2000 z části zaběhlou posádkou.